O firmie

Stone Group

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie elewacji.

przewiń w dół
Profesjonalne wykonawstwo
to fundament naszego działania

Jesteśmy ekspertami w branży montażu elewacji z płytek klinkierowych oraz ręcznie formowanych. 

Specjalizujemy się również w elewacjach tynkowanych metodą lekką mokrą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Od momentu rozpoczęcia działalności zrealizowaliśmy ponad 312 tyś m2 elewacji na terenie całej Polski. W tym ponad 217tyś m2 elewacji klinkierowych.

Naszym największym kapitałem jest zespół wykwalifikowanych pracowników nad działaniami którego czuwa profesjonalna kadra kierownicza. Przez lata nasi pracownicy nabywali kompetencje i umiejętności, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i wykonania inwestycji.

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując wszystkie aspekty i niuanse. Na każdym etapie projektu klienci lub projektanci mogą liczyć na naszą specjalistyczną wiedzę i doradztwo.

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich systemów i optymalnej technologii do realizacji każdego z projektów.

Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami materiałów budowlanych. Dzięki temu, gwarantujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, które posiadają wymagane atesty i certyfikaty.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


Nasza oferta
121
Zrealizowanych inwestycji
7
W trakcie realizacji
227000
Wykonanych m2
62
Ilość pracowników
Nasi pracownicy
Nasza ekipa #1
Nasza ekipa #2
Nasza ekipa #3
Nasza ekipa #4
Nasza ekipa #5
Nasza ekipa #6

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się!

Napisz do nas
Nasza historia

Marka Superelewacje, która zajmuje się kompleksowym montażem wielkopowierzchniowych elewacji klinkierowych i tynkowanych jest częścią firmy Stone Group Sp z o.o.

Firma Stone Group sp z o.o. powstała w 2013 roku. Pierwotnie zajmowaliśmy się sprzedażą produktów wykonanych z kamienia naturalnego oraz montażem elewacji kamiennych i dachów z łupka naturalnego. W miarę upływu czasu poszerzaliśmy ofertę o dystrybucję klinkieru oraz montaż elewacji klinkierowych.

W między czasie zrezygnowaliśmy z dystrybucji i montażu produktów kamiennych, skupiając się całkowicie na fasadach klinkierowych. Aktualnie jesteśmy Liderem w branży montażu Elewacji z klinkieru na terenie kraju. Zapraszamy do współpracy

2020

Grudzień 2020 r -  69 pracowników, 8 ekip podwykonawczych, ponad 60 tysięcy m2 wykonywanych elewacji rocznie, ponad 200 tysięcy zrealizowanych m2 elewacji od 2016 roku, blisko 100 partnerów handlowych w Polsce i Europie.

2019

Styczeń 2019 r – Rozszerzamy działalność o wykonawstwo elewacji Tynkowanych metodą lekką mokrą.

2018

Luty 2018 r – Stone Group Sp z o.o. wyrasta na lidera montażu elewacji klinkierowych w Polsce. Realizujemy obiekty W Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Olsztynie. Dysponujemy zespołem ponad 30 wykwalifikowanych wykonawców.

2016

Luty 2016 r -Pierwsza duża realizacja w warszawie. Port Praski Latarnia.

Grudzień 2016 r – Realizacja elewacji kolejnego dużego kompleksu mieszkaniowego w Warszawie. Osiedla Awangarda Bemowo. Etap I i II.

2015

 

Maj 2015 r – Rozpoczynamy realizacje dużych elewacji klinkierowych. Naszym pierwszym projektem jest Dom pod Lipami Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Radymnie

2014

 

Lipiec 2014 r – Firma Stone Group Sp z o.o. całkowicie rezygnuje z dystrybucji kamienia i  świadczenia usług związanych z montażem elewacji i dachów kamiennych. Od tego momentu skupiamy się wyłącznie na dystrybucji klinkieru i montażu elewacji z cegieł i płytek klinkierowych. Głównie domów jednorodzinnych.

2013

 

Wrzesień 2013 r – do zespołu wykonawców zajmujących się montażem elementów kamiennych dołączają wykonawcy elewacji klinkierowych.

Marzec 2013 r – w Warszawie powstaje firma Stone Group Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją materiałów z kamienia naturalnego w tym łupka dachowego  oraz cegieł i płytek klinkierowych oraz ręcznie formowanych.  Prezes firmy, Jacek Modzelewski, tworzy również zespół wykwalifikowanych podwykonawców zajmujących się montażem pokryć dachowych z łupka oraz elewacji i tarasów kamiennych.